Meniu Uždaryti

Kumučio ekologiški šiaudeliai gėrimams

Sveiki, apsilankę pas Kumutį!

Kumučio tikslas yra pateikti kuo didesnei rinkos daliai ekologišką alternatyvą plastmasės ir plastiko naudojime. Mūsų vizija pateikti Lietuvai ir visam pasauliui šiaudelius gėrimams, kurie yra puiki alternatyvą, nėra brangus, atlieką savo paskirti, yra greitai suyrantis ir ekologiški.

Šiaudeliai iš šiaudų
Šiaudeliai iš šiaudų

Šiandienos problema milžiniškas plastiko naudojimas. Vartotojiškoji kultūra taip nulėmė, kad daugybė plastiko gaminių skirta vos vienam panaudojimui ir po to jie tampa niekam nereikalinga šiukšle. Šios atliekos greitai nesuyra, patenka į gamtą, ją teršia, nuodija ir žudo naikina gyvūniją. Dažniausiai šie vieną kartą panaudoti smulkūs daiktai yra išmetami kur papuola, retais atvejais patenka į plastiko perdirbėjų rankas. 

Vienkartiniai plastiko šiaudeliai 

Didžiulė problema visame pasaulyje, vis augantis vienkartinių plastikinių šiaudelių naudojimas, kuris kelią didelę grėsmę mūsų aplinkai. Manote, kad plastikinis šiaudelis tėra labai mažas plastiko gabaliukas, neturintis įtakos aplinkai? Vien tik Amerikoje 500 milijonų šiaudelių yra sunaudojama kas dieną, o per metus tai sudaro 183 milijardus šiaudelių. Anglijoje per metus išmetama per 8 milijardus plastikinių šiaudelių. Tai yra milžiniški skaičiai, kurios net sunku suvokti. O galiausiai, šis plastikas per maisto grandinę patenką ant mūsų stalo

Džiugu girdėti, kad atsiranda vis daugiau žmonių, kurie galvoja apie aplinką ir mato mūsų daugiavartotojiškos kultūros pasekmes.  Kumutis yra vienas iš ekologiškų judėjimų šalininkų, siūlantis draugiškus aplinkai produktus.

Pradėkime keisti savo vartojimo įpročius drauge ir užkrėskime kitus savo pavyzdžių.

Ekologiški šiaudeliai tai ne tik tausojantis gamtą sprendimas, bet ir užkrečiamas pavyzdys padėsiantis susimąstyti apie vartojimą bei kelias į atliekų mažinimą.  

Posted in Naujausi pokyčiai